צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

ציוד דיאטרמיה מתקדם

ראשי / ציוד דיאטרמיה מתקדם
דיאטרמיה מדירום ציוד רפואי
תוכן עניינים

השיטות המתקדמות ברפואה בת ימינו והיכולת של הרופאים לבצע ניתוחים פשוטים ומורכבים כאחד, תחת כללי היגיינה מוקפדים מעלים את הצורך ברמת איכות גבוהה למכלול הציוד והמכשירים המשמשים את הרופאים במהלך ניתוחים ומיועדים לחדרי ניתוח.

 

אחת מקטגוריות הציוד הנדרש לחדרי ניתוח הוא ציוד דיאטרמיה מתקדם, מתכלה וחד פעמי המשמש את המנתח לביצוע פעולות בעזרת חום המיוצר מזרם חשמלי. בעזרת הציוד הרופא מבצע חיתוך רקמות וצריבת כלי דם במטרה לעצור את הדימום בזמן הניתוח.

 

מדי-רום – ציוד דיאטרמיה מתקדם בתקנים מחמירים

בעולם הרפואי המשתנה ללא הרף והצורך באמצעים מתקדמים ואיכותיים לריפוי וטיפול, אנחנו בחברת מדי-רום מספקים פתרונות בתחום ציוד דיאטרמיה למגוון השימושים הנדרש בחדרי ניתוח ובטיפולים שונים הנעזרים בציוד זה.

 

ציוד דיאטרמיה מתקדם - מדירום
שימוש בציוד הדיאטרמיה של מדי-רום בחדר ניתוח

 

העבודה במדי-רום מתבצעת תחת כללים ותקני איכות רפואיים ופועלת באופן יומיומי להבנת הצרכים של חדרי ניתוח וחדרי טיפולים במוסדות הרפואיים השונים. מטרתנו היא לספק את הציוד המתאים ביותר והאיכותי ביותר, החיוני לפרוצדורות רפואיות ולהצלת חיים.

 

סל המוצרים בקטגוריה של ציוד דיאטרמיה הוא רחב ובין המוצרים ניתן למצוא מגוון מכשירי דיאטרמיה, פלטות, עפרונות דיאטרמיה, מחטים, אלקטרודות, מלחמים, כבלים, לופים, פינצטות, אמצעי תאורה גמישים ומוצרים נוספים המהווים פתרונות מותאמים אישית לצרכי הלקוחות.

 

ציוד דיאטרמיה באיכות בלתי מתפשרת

הצורך באספקת ציוד דיאטרמיה מתקדם ואיכותי שעומד בתקנים רפואיים מחמירים הוא צורך ראשון במעלה בשל השימוש הנרחב בזרם חשמל ובחום במהלך תהליכים רפואיים מצילי חיים. בחברת מדי-רום מודעות גבוהה לחשיבות של ציוד רפואי איכותי והיא אינה מתפשרת על כך. מבחינת החברה, הציוד חייב לעמוד בתקנים רפואיים, בינלאומיים ולעמוד בדרישות התקן של משרד הבריאות כדי להבטיח בקרת איכות ופיקוח.

 

ציוד בעל תקני איכות מחמירים

סימון של תקן FDA או CE. שני סימונים חשובים בתחום הציוד הרפואי.

התקן האמריקאי של ה-FDA – מנהל המזון והתרופות האמריקאי והתקן האירופאי CE.

 

הקפדה על יבוא ושיווק מוצרים בסימונים אלה מבטיחה שהמוצרים יוצרו בתהליכים מפוקחים על ידי הרגולטור תחת בקרת איכות מחמירה והם בטוחים לשימוש רפואי.

 

אישור אגף ציוד רפואי – אמ"ר (אביזרים ומכשירים רפואיים). זהו גוף המרכז את רישומי הציוד הרפואי המיובא לארץ או המיוצא לחו"ל. הגוף אחראי על תהליכי רישוי ופיקוח של מכשירים רפואיים והתרתם לשימוש. כל ציוד רפואי מחייב קבלת אישור אמ"ר בר תוקף.

 

גם בתחום הסמכות ה ISO  מדי-רום דורשת עמידה בתקנים אלו ועוקבת אחר תקנים עולמיים חדשים כגון תקן איזו ISO80369 שמטרתו היא מניעת חיבור שגוי בין מערכות שאינן קשורות.

 

אספקת ציוד רפואי עם תודעת שירות גבוהה

חברת מדי-רום המשווקת ומייבאת ציוד רפואי מקפידה על מתן שירות מיטבי וללא דופי ללקוחותיה, במציאת פתרונות חכמים מותאמים אישית לאופי המוסד הרפואי. קשרי החברה עם חברות בינלאומיות והידע בתקנים הרפואיים מאפשרים לה ללמוד איך למלא את הצרכים הרפואיים של לקוחותיה.

 

אנחנו מספקים ללקוחותינו ציוד איכותי ובטוח לשימוש. ההתמחות בתחום של מכשור וציוד רפואי מאפשרים לחברה להתאים ללקוחותיה ציוד מתכלה עם חיבור בטוח למכשירים הרפואיים השונים הפועלים במוסדות הרפואיים.

 

לסיכום, ציוד דיאטרמיה מתקדם, חיוני לעבודה בחדרי הטיפולים ובחדרי הניתוח. חברתנו נמצאת בלמידה מתמדת של החידושים העולמיים ושל ההתפתחויות הטכנולוגיות בדרכי הטיפול, כדי לספק את הצרכים המשתנים בעולם הרפואה המודרנית תוך שמירה על תקנים בינלאומיים מחמירים ומילוי קפדני אחר דרישות משרד הבריאות.

שתפו את הכתבה:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם: