צרו איתנו קשר >

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

ציוד רפואי למכירה למגזר הפרטי והציבורי

ראשי / ציוד רפואי למכירה למגזר הפרטי והציבורי
ציוד רפואי למכירה
תוכן עניינים

ציוד רפואי איכותי ואמין מסייע לאנשי מקצועות הרפואה לשמור על בריאות המטופלים ועל איכות חייהם.

 

לעיתים הוא גם מציל חיים. ציוד רפואי בבתי חולים, במרכזים רפואיים, במרפאות ובמכוני בדיקות הוא הכלי העיקרי שעוזר לצוותים הרפואיים למלא את תפקידם ואת חובתם – שמירת והצלת חיים.

 

חברה המציעה ציוד רפואי למכירה מחויבת באמינות ובאחריות מתוך הבנה שהיא חוליה חשובה ובלתי נפרדת בתהליך ריפויו, החלמתו ובריאותו של המטופל.

 

חברת מדי-רום מכירה בחובתה לאמינות ולאחריות ועושה לילות כימים כדי לשרת באופן אופטימלי את לקוחותיה ומטופליהם.

 

ציוד רפואי למכירה באיכות שאינה מתפשרת

מדי-רום מציעה למכלול המרכזים הרפואיים, בתי החולים המרפאות והמכונים בישראל מגוון עשיר, איכותי ואמין של ציוד רפואי:

  • מכשור דיאטרמיה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לחדרי הניתוח.
  • ציוד מתכלה ו/או ציוד לשימוש רב פעמי בשירות מערכי הכירורגיה בכלל המוסדות הטיפוליים בישראל.
  • ציוד למערך הקרדיולוגיה הכולל אביזרים נלווים לטיפולים קרדיולוגים.
  • עזרים לפרוצדורות ביופסיה מחטים וסטים להרדמה אזורית או מתמשכת.
  • ציוד רפואי לטיפול נמרץ.
  • מכשירי אולטרסאונד ניידים לשימוש מקומי/מרפאתי.
  • ועוד.

 

מכשור להרדמה אזורית או מתמשכת; ציוד רפואי לטיפול נמרץ; מכשירי אולטרסאונד ניידים לשימוש מקומי/מרפאתי; תגי זיהוי רפואיים איכותיים ועוד עזרי רפואה רבים אחרים שעומדים כולם בתקינה המחמירה ביותר ומיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הרפואה.

 

מדירום חברה לציוד רפואי

 

יעוץ ליווי והתאמה אישית במדי-רום

חברת מדי-רום מאמינה באיכותם ובסטנדרטים הגבוהים של מוצריה ובחשיבותם לטיפול האיכותי של אנשי מקצועות הרפואה במטופלים. אולם בחברת מדי-רום מבינים שאין די במכירת ציוד רפואי איכותי ככל שיהיה.

 

יש צורך בייעוץ, ליווי והתאמה אישית של הציוד הרצוי לכל לקוח, בין אם הוא בית חולים, מרפאה, קליניקה או מכון בדיקות. התהליך הוא ארוך טווח ויועצי חברת מדי-רום מחויבים לצעוד צעידה ממושכת יחד עם אנשי המקצוע בדרך לשילוב אופטימלי של הציוד במרפאה.

 

חברת מדי-רום מוכרת בשוק כחברה שמתמצאת היטב בציוד הרפואי המתקדם ביותר וככזאת שיודעת להטמיע באיכותיות את המכשירים במרפאות לשימוש צוותי הרפואה.

 

הטמעת הציוד הרפואי עשויה לארוך זמן ולעיתים יש צורך בבדיקות חוזרות להתאמה מקסימלית. לחברת מדי-רום מוניטין רב הודות למוצריה האיכותיים לדבקות אנשי המקצוע שלה במטרה – התאמת הציוד לשימוש אופטימלי בחדרי הניתוח, בקליניקות, במכונים ובמרפאות.

 

חברת מדי-רום עובדת עם החברות המובילות בעולם לציוד רפואי ומחפשת אך ורק את הטוב ביותר לשמירה על בריאות המטופלים וגם לשמירה על בריאות המטפלים. מכשירי הדיאטרמיה של חברת מדי-רום למשל מציעים לרופאים המנתחים אופטימליות בביצוע הליכים כירורגיים ומנגד שומרים על בריאותם.

 

הם מסופקים יחד עם מכשירים השואבים את העשן שהוא תוצר לוואי של ההליך הכירורגי ועלול לסכן את בריאותם של המנתחים והצוות בחדר הניתוח.

 

איכות הטיפול בראש ובראשונה

חברת מדי-רום ציוד רפואי מחויבת גם לאנשי מקצועות הרפואה ולאיכות הטיפול שלהם וגם למטופלים ולבריאותם.

 

אביזרי הזיהוי של חברת מדי-רום מסייעים לשלב בין איכות הטיפול לבין בריאות המטופלים תוך שאינם מאפשרים בעיות בזיהוי המטופל ובצרכים הטיפוליים שלו.

 

אביזרי הזיהוי הם עמידים, חזקים ואיכותיים, מגיעים בצבעים שונים למניעת בעיות זיהוי ומכילים אף ברקודים נסרקים לזיהוי אופטימלי. מדי-רום מחויבת לאיכות הטיפול בראש ובראשונה וכל הציוד הרפואי שהחברה מציעה מקדם את איכות הטיפול.

 

ציוד רפואי בעולם של חדשנות טכנולוגית

על איכות הציוד הרפואי במוסדות הרפואיים והטיפוליים אין להתפשר. ציוד רפואי למכירה של מדי-רום אינו מתפשר על איכות.

 

עולם הציוד והמכשור הרפואי מציג חדשנות טכנולוגית חדשים לבקרים, ובחברת מדי-רום החדשנות הטכנולוגית היא חלק בלתי נפרד מההתמחות, המקצועיות והאיכות של יועציה.

 

ציוד רפואי איכותי, מתקדם ואמין זה מדי-רום, והמוניטין הרב שהחברה בנתה במשך שנים רבות של יעוץ, ליווי והתאמת הציוד למרפאות, לקופות חולים, למכונים ולבתי חולים משקף זאת היטב.

שתפו את הכתבה:
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם: